Niepubliczne Przedszkole "Chatka Puchatka" w Somoninie

Menu Serwisu
 
Zapisy dzieci na nowy Rok szkolny 2016/2017

 Uwaga !

Przedszkole "Chatka Puchatka" organizuje nabór na nowy rok szkolny 2016/2017. 

Karty zgłoszeniowe można pobrać na naszej stronie internetowej lub u personelu przedszkola.

 Nowa reforma systemu oświaty daje prawo wszystkim dzieciom od  3 do 6 lat ( a w szczególnym przypadki 2,5 roku) do uczęszczania do przedszkola. Zapraszamy więc wszystkie dzieci wraz z rodzicami w celu wypełnienia karty zgłoszeniowej. 

Szczególnie zapraszamy sześciolatki, które od 01.09.2016r. nie mają już obowiązku rozpoczęcia szkoły, do naszego przedszkola. Dla nich zajęcia z j. angielskiego będą w rozszerzonym zakresie. Oferujemy również pomoc psychologiczno- pedagogiczną dla wszystkich dzieci potrzebujących takiego wsparcia.

Dzięki atmosferze, warunkom, wykwalifikowanej kadrze oraz specjalistom pracującym w przedszkolu wszystkie dzieci mają zagwarantowane dobre przygotowanie do szkoły.

Zapraszamy

tel. kontaktowy 609- 617- 629 

 
Goście Puchatka:
<-- Powrót Dotychczas Chatkę Puchatka odwiedziło .80373 osób.