Niepubliczne Przedszkole "Chatka Puchatka" w Somoninie

Menu Serwisu
 
Nabór dzieci na rok szkolny 2017/2018

Niepubliczne Przedszkole "Chatka Puchatka" organizuje nabór na nowy rok szkolny 2017/2018. 

Serdecznie zapraszamy rodziców wraz z dziećmi do odwiedzenia przedszkola w celu zapoznania się z naszą ofertą.

Wszystkie dzieci mają zajęcia z j. angielskiego i rytmiki-tańca, oraz pomoc logopedyczną i psychologiczną, gdyż przy przedszkolu funkcjonuje zespół do spraw Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej, w skład którego wchodzą specjaliści, dlatego zapraszamy też dzieci niepełnosprawne, które nie powinny być izolowane od rówieśników i pozbawione możliwości zabawy i nauki z dziećmi. Prowadzimy tez zajęcia dla dzieci z opinią o wczesnym wspomaganiu tj. dla dzieci z różnymi deficytami rozwojowymi, które występują od momentu urodzenia do rozpoczęcia nauki w szkole.

Zapraszamy

tel. kontaktowy 609- 617- 629 

 
Goście Puchatka:
<-- Powrót Dotychczas Chatkę Puchatka odwiedziło .93974 osób.